Bezplatné parkovanie

Našim pacientom poskytujeme bezplatné parkovanie

Keď prídete na očné vyšetrenie autom, môžete pohodlne zaparkovať na našich vyhradených parkovacích miestach pre vás! Naším cieľom je zabezpečiť vám pohodlný priebeh vášho očného vyšetrenia alebo poskytovanej zdravotnej starostlivosti. Preto máme pre našich pacientov vyhradené parkovacie miesta priamo pri našich pracoviskách v Bratislave a v Poprade.

Parkovacie miesta pri našich pobočkách

VESELY | Očná Klinika v Bratislave

Parkovacie miesta vyhradené pre našich pacientov nájdete priamo na pravej strane od budovy za rampou. Je potrebné zazvoniť a ohlásiť návštevu našej kliniky. Po overení vám rampu otvoria. Naše parkovacie miesta pre vás sú označené nápisom VESELY OK. Počet parkovacích miest je obmedzený.

VESELY | Očná Klinika v Poprade

Parkovacie miesta vyhradené pre našich pacientov nájdete priamo pred budovou kliniky. Príjazd na parkovisko je priamo zo začiatku Námestia sv. Egídia. Pred rampou na parkovisko na námestí odbočíte podľa veľkej popisnej tabule s nápisom VESELY | Očná Klinika vľavo a dostanete sa priamo pred budovu našej kliniky. Naše parkovacie miesta pre vás sú označené nápisom VESELY OK. Vypýtajte si, prosím, našu parkovaciu kartu priamo na recepcii kliniky a položte si ju v aute pod čelné sklo na viditeľné miesto. Pred odchodom z kliniky, prosím, nezabudnite parkovaciu kartu na recepcii vrátiť. Počet parkovacích miest je obmedzený.

VESELY | Očná Klinika v Košiciach

Pacienti VESELY | Očná Klinika môžu využiť parkovacie miesta pred budovou alebo v podzemnej garáži ,,trakt B“, -1. poschodie. 

Po niektorých vyšetreniach neodporúčame šoférovať!

Počas predoperačných, komplexných a niektorých špecializovaných vyšetrení sa venujeme detailnému vyšetrovaniu vašich očí, aby sme našli a identifikovali aj tie najnepatrnejšie očné defekty alebo ochorenia. Je preto potrebné, aby sme vám pomocou špeciálnych kvapiek rozšírili zreničky. Rozkvapkanie a rozšírenie zreničiek spôsobuje dočasne zhoršené videnie na blízko a neschopnosť zaostriť. Preto pacientom neodporúčame približne 3 – 4 hodiny po vyšetrení šoférovať. Trvanie pôsobenia očných kvapiek je u každého individuálne. Ak si nie ste istí, či po vašom plánovanom vyšetrení budete môcť šoférovať, pre istotu si to u nás ešte raz overte.

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 - Bratislava
+421 52 3211 351 - Poprad
+421 55 2850 636 - Košice