Pohotovosť – Bratislava +421 901 787 808
Bratislava | Žilina +421 2 3211 4644

Cenník vyšetrení a operácií očí na klinike v Bratislave

Vo VESELY | Očná Klinika sa staráme o váš zrak už celé desaťročia.

Našim pacientom poskytujeme komplexnú liečbu ochorení oka. Ak ste v cenníku nenašli vyšetrenie či zákrok, o ktorý máte záujem, kontaktujte nás. Radi s vami prejdeme možnosti liečby a navrhneme vám riešenie.

Na našich klinikách vám ponúkame možnosť financovania operačných zákrokov aj vo forme splátok.

Cenník laserových zákrokov

Vďaka precíznemu laserovému zákroku vás zbavíme krátkozrakosti, ďalekozrakosti aj astigmatizmu. Okuliare či kontaktné šošovky už nebudete potrebovať.

Ceny operácie sú uvedené za jedno oko. Pri zákrokoch SILK a iLASIK môžete využiť skupinovú zľavu.

SILK
(bezbolestný laserový zákrok „na mieru“ – uvádzacia cena pre slovenský trh)
990 €
iLASIK
(bezbolestný zákrok femtosekundovým a excimerovým laserom „na mieru“)
990 €
FemtoLASIK
(bezbolestný zákrok femtosekundovým a excimerovým laserom)
600 €
Predoperačné vyšetrenie pred laserovou operáciou* 100 €
Kontrolné pooperačné vyšetrenie
(nevzťahuje sa na kontrolné vyšetrenia už zahrnuté v cene operácie)
50 €

*Toto vyšetrenie je pre vás ako pacienta veľkým prínosom, aby ste spoznali skutočný a podrobný zdravotný stav vašich očí. Vďaka podrobnému a precíznemu predoperačnému vyšetreniu zistíte skutočne všetko o vašich očiach. Na základe toho vieme, že vaša operácia bude presná a najlepšia možná.

Ako nás nájdete?

Adresa:

Karadžičova 16, 821 08 Bratislava

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 | Bratislava, Žilina
+421 52 3211 351 | Poprad
+421 55 2850 636 | Košice

Pomáhame skvalitňovať život už od roku 1939.

Sme radi, že našou prácou pomáhame liečiť zrak a značne zlepšovať životy mnohých ľudí. Spokojní
a zdraví pacienti sú našou najväčšou odmenou. Každý pacient prichádza s vlastným príbehom
a predstavami, ktoré sa snažíme naplniť.

Veronika Rajek modelka, influencerka Oči sú bránou do duše. Keď však potrebujete operáciu na korekciu zraku, musíte veriť svojmu lekárovi a nahliadnuť do jeho... Čítať viacduše cez jeho vedomosti, zručnosti a odborné znalosti. Očná klinika VESELY, ďakujem za opäť skvelý zrak. #iLASIK
Alexander spokojný klient Na vašej klinike som sa podrobil zákroku na primárny glaukóm v operačnom tíme pod vedením MUDr. Eriky Vodrážkovej. Rád... Čítať viackonštatujem, že aj druhú moju návštevu u vás môžem hodnotiť vysoko pozitívne. Stretol som sa s úplnou ochotou personálu na recepcii, v prostredí kliniky som sa cítil plne komfortne, vstupné vyšetrenie prebehlo v dobrej atmosfére milých sestričiek. Samotný zákrok hodnotím vysoko profesionálne zo strany celého operačného tímu, prostredie na sále bolo perfektné a oceňujem celkový dobrý pocit počas celého pobytu u vás. Veľké poďakovanie z mojej strany patrí MUDr. Vodrážkovej za operačný výkon. Pevne dúfam, že môj problém bol vyriešený aj pre budúce obdobie. Poďakovanie patrí aj vedeniu kliniky, fandím vám všetkým, udržujte si aj naďalej vysoký štandard a dobré meno kliniky k spokojnosti klientov.
Iveta spokojná klientka Veľmi príjemné prostredie, milý personál a naozaj špičkový prístup. Veľká vďaka patrí pánovi doktorovi Veselému. Na klinike... Čítať viac som absolvovala operáciu PRELEX, vďaka ktorej už konečne nepotrebujem žiadne okuliare. 🙂 Ďakujem.
Magdaléna spokojná klientka Veľmi pekne ďakujem celému tímu košickej kliniky a najmä pánovi primárovi Kolesárovi. Veľmi odborný, ľudský, ústretový... Čítať viacprístup všetkých zamestnancov. Operácia sivého zákalu pánom primárom bola dokonalá. Vrelo odporúčam. Ešte raz veľké ďakujem za prinavrátenie zraku.