Pohotovosť – Bratislava +421 901 787 808
Bratislava | Žilina +421 2 3211 4644

VESELÉ Očká

Venujeme sa prevencii, diagnostike a liečbe detského zraku už od narodenia. Na našich najmladších pacientoch nám mimoriadne záleží, preto im venujeme dostatok času a pozornosti s prihliadnutím na ich individuálny vek a zdravotný stav. Zameriavame sa na očné choroby a ich liečbu, ale je pre nás dôležité, aby ste sa u nás cítili nielen zdraví, ale aj šťastní a spokojní.

Prevencia, zdravá strava, dostatočný spánok a oddych sú kľúčom nielen k zdraviu očí, ale celého organizmu. Naši detskí oční lekári o tom vedia a odporúčajú pravidelnú návštevu detského očného lekára a preventívne vyšetrenia, aj keď sa u vášho dieťaťa ešte neprejavujú žiadne problémy s očami.

Vo VESELY | Očná Klinika nájdete VESELÉ Očká pre VESELÝ život.

Detská očná ambulancia

V našej všeobecnej oftalmologickej ambulancii VESELÉ Očká liečime široké spektrum detských ochorení zraku. Venujeme sa tiež prevencii a poradenstvu, pretože vieme, aký zásadný vplyv má kvalita zraku vášho dieťaťa na celý jeho život.

Ortopticko-pleoptické centrum

Naše pracovisko sa ako jedno z mála na Slovensku špecializuje na liečbu a korekciu tupozrakosti, škúlenia a ďalších pohybových porúch zraku prostredníctvom špecializovanej a vysoko odbornej starostlivosti a s použitím moderných prístrojov a overených odborných postupov.

 

Detské ochorenia očí

Malé deti dokážu povedať iba veľmi obmedzene, či vidia dobre alebo zle a do akej miery vidia ostro a jasne. Preto je nesmierne dôležité, aby ste zrak svojho dieťaťa nechali včas vyšetriť u detského očného lekára a nepodceňovali preventívne prehliadky. Viditeľné očné problémy ako škúlenie, zabiehanie očí, tupozrakosť či dvojité videnie liečime za pomoci skúsených očných lekárov v centre VESELÉ očká.

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 | Bratislava, Žilina
+421 52 3211 351 | Poprad
+421 55 2850 636 | Košice