Pohotovosť – Bratislava +421 901 787 808
Bratislava | Žilina +421 2 3211 4644

Zúčastnili sme sa na 40. kongrese ESCRS v Miláne

Delíme sa o skúsenosti na európskom fóre v oblasti očnej chirurgie

V týchto dňoch sa naši lekári MUDr. Pavol Veselý a MUDr. Marianna Blahová v sprievode riaditeľa kliniky Juraja Drahovského zúčastnili na 40. kongrese Európskej spoločnosti pre kataraktovú a refrakčnú chirurgiu (ESCRS) v Miláne (16. – 20. 9. 2022). Ide o jeden z najväčších kongresov v oblasti očnej chirurgie, na ktorý tento rok prišlo približne 13-tisíc lekárov z Európy a zo sveta.
VESELY Očná Klinika MUDr. Pavol Veselý
MUDr. Pavol Veselý pri simulácii operácie dioptrií na najnovšom type lasera.
Počas niekoľkých dní na severe Talianska mal náš tím možnosť načerpať najnovšie poznatky v oblasti liečby sivého zákalu, zeleného zákalu aj úpravy dioptrií. Okrem odborných prednášok bola veľmi podnetná prezentácia nových technológií, postupov a trendov v očnej chirurgii, ktoré si lekári aj prakticky vyskúšali.
VESELY Očná Klinika prezentácia inovacií
Prezentácia technologických inovácií z oblasti očnej chirurgie

Chceme sa o vaše oči postarať ešte lepšie

Súčasťou kongresu tiež bola výmena skúseností medzi chirurgmi a technologickými lídrami. Pri tejto príležitosti sme navštívili špičkovú milánsku kliniku Advalia, ktorú vedie svetovo uznávaný chirurg Francesco Carones. Porovnanie našich doterajších skúseností s jedným z popredných európskych odborníkov je pre nás inšpiráciou prinášať pacientom stále kvalitnejšiu starostlivosť. Sme radi, že si VESELY | Očná Klinika aj na tohtoročnom kongrese ESCRS zastala svoje miesto a veríme, že získané poznatky zo sveta budeme môcť čo najskôr implementovať v starostlivosti o našich pacientov na našich klinikách v Bratislave, Poprade a Košiciach.  

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 | Bratislava, Žilina
+421 52 3211 351 | Poprad
+421 55 2850 636 | Košice