Pohotovosť – Bratislava +421 901 787 808
Bratislava | Žilina +421 2 3211 4644

Sme aj v Košiciach

Košičania môžu do budúcnosti hľadieť naozaj optimisticky. Do metropoly východu totiž prichádza VESELY | Očná Klinika so špičkovými odborníkmi a laserovou technológiou, ktorú svojím certifikátom odobrila vesmírna agentúra NASA.

V moderných priestoroch našej novej kliniky, ktorá sa nachádza v novostavbe Bastion na Továrenskej ulici v Košiciach, vás už na recepcii očarí príjemná atmosféra. Snúbi sa v nej profesionalita s ľudským prístupom a s odbornosťou, ktorá sa opiera o 80 rokov oftalmologických skúseností.

Klinika s najdlhšou tradíciou

Príbeh Vesely | Očná Klinika sa začal už v roku 1939. Vtedy prvý z troch generácií Veselých – doc. MUDr. Ľudovít Veselý – začal pracovať ako očný lekár. O niekoľko rokov sa presunul práve do Košíc, kde pôsobil ako prednosta Očnej kliniky na Rastislavovej ulici. „Dá sa povedať, že otvorenie košickej kliniky je naším akýmsi návratom domov, medzi svojich. Zároveň je tiež vznikom najväčšej siete očných kliník na celom Slovensku,“ vraví jeho syn MUDr. František Veselý, jeden zo zakladateľov kliniky a jeden z najskúsenejších očných chirurgov na Slovensku. Tento priekopník mikrochirurgie oka u nás okrem iného ako prvý vykonal ambulantnú operáciu sivého zákalu bez nutnosti hospitalizácie. „Naším zámerom je byť bližšie aj ku klientom z východného Slovenska, ktorí už nebudú musieť za nami nikam cestovať. O ich oči sa spoľahlivo postaráme aj doma v Košiciach,“ dodáva MUDr. Jaroslav Kolesár, primár košickej kliniky.

Špičkoví odborníci, moderné technológie

Naši odborníci sa špecializujú predovšetkým na laserovú mikrochirurgiu oka. Pri odstraňovaní dioptrických chýb používajú aj prístroje certifikované vesmírnou agentúrou NASA, čo znamená, že spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá. „V uplynulých desaťročiach zaznamenali očné lekárstvo aj očná chirurgia obrovský progres. Vďaka mimoriadne precíznym operačným nástrojom dnes dokážeme riešiť nielen bežné poruchy zraku ako krátkozrakosť či povestná krátka ruka, ale aj mnohé komplikované diagnózy, ktoré boli kedysi jednoducho neliečiteľné,“ pokračuje primár kliniky Kolesár. Okrem rutinných operácií dnes vo VESELY | Očná Klinika vykonávame aj mimoriadne zákroky, napríklad transplantáciu rohovky, ktorá pomôže vrátiť zrak aj pacientom s jej vážnym poškodením. VESELY Očná Klinika Košice

Individuálny prístup, komplexné služby

Tak ako každý pacient, aj každé oko je jedinečné. Preto každej operácii či zákroku predchádza séria podrobných vyšetrení, na ktoré sa záujemcovia môžu objednať telefonicky alebo online. „Štandardom je, a to nielen v dnešných dňoch, dodržiavanie maximálnych hygienických opatrení smerujúcich k ochrane zdravia a bezpečnosti klientov. Absolútnou samozrejmosťou je tiež objednávanie našich klientov na konkrétny termín. Minimalizujeme ich vzájomný kontakt a zabezpečujeme nielen ich bezpečnosť, ale aj intimitu v celom procese vyšetrenia,“ zdôrazňuje košický primár. Všetky zákroky sú vďaka našim najmodernejším technológiám a skúsenému tímu maximálne šetrné a vyžadujú si minimálnu dobu rekonvalescencie. Vykonávajú sa ambulantne, pričom po niektorých môžete naplno fungovať už po uplynutí 24 hodín od zákroku. „Ako vidíte, sme rodinná klinika. Jednak v zmysle rodinnej tradície, ale predovšetkým vo vzťahu k našim klientom. Starostlivosť o ich zrak je pre nás prvoradá. Dá sa povedať, že pre nich robíme všetko, čo im vidíme na očiach,“ uzatvára s úsmevom MUDr. Pavol Veselý, ktorý ako očný chirurg pokračuje v úspešnej rodinnej tradícii a zúročuje skúsenosti troch generácií.

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 | Bratislava, Žilina
+421 52 3211 351 | Poprad
+421 55 2850 636 | Košice