Pohotovosť – Bratislava +421 901 787 808
Bratislava | Žilina +421 2 3211 4644

Laserová operácia očí? Máte na to!

Uvažovali ste niekedy nad tým, koľko stojí laserová operácia očí? Nech už vám prišla na um akákoľvek suma, pravdepodobne ste si pomysleli, že ide o väčšiu investíciu. Napokon, cena najmodernejších zákrokov sa môže blížiť k cene za letnú dovolenku.

Operácia očí na splátky dostupná pre každého

Na druhej strane, dlhoročné výdavky spojené s pravidelnou výmenou okuliarov a kontaktných šošoviek zaťažia váš rozpočet niekoľkonásobne viac ako laserová operácia.

Rozhodnutie, či operáciu očí absolvovať, je vždy motivované vnútorným presvedčením – nakoľko túžite po komfortnejšom živote bez obmedzení v podobe okuliarov či kontaktných šošoviek. Tí, ktorí sa preň rozhodli, potvrdzujú, že lepší zrak za to stojí. Zdravie máme predsa len jedno.

VESELY Ocna Klinika - recenzie

Na našich klinikách sa vždy snažíme priniesť pacientom tú najkvalitnejšiu dostupnú liečbu. V očnej klinike VESELY nám záleží na tom, aby sme ľuďom pomohli zvýšiť kvalitu ich života. Preto vám radi vyjdeme v ústrety, aby pre vás financie neboli prekážkou na ceste k lepšiemu zraku a najobľúbenejšie laserové zákroky umožňujeme financovať aj na splátky.

Všetky operačné zákroky môžete mať aj na splátky

Niektoré očné operácie, napr. laserové odstránenie dioptrií či zákrok PRELEX, poisťovne nepreplácajú, keďže ide o kozmetické zákroky. V očnej klinike VESELY ponúkame našim pacientom možnosť financovania všetkých zákrokov aj vo forme splátok.

VESELY Ocna Klinika - spokojny pacient

Operácia očí na splátky

Postup ako si zabezpečiť laserovú operáciu očí na splátky je veľmi jednoduchý. Najskôr u nás absolvujete úvodné vyšetrenie. Podľa výsledkov vám lekár odporučí zákrok, ktorý je pre vás najvhodnejší. Po vyšetrení si môžete na recepcii naplánovať splátkový kalendár s našimi koordinátorkami zdravotnej starostlivosti.

Ako vyzerá splátkový kalendár?

Možnosť využitia splátkového kalendára pre laserové operácie je medzi našimi pacientmi naprieč všetkými vekovými kategóriami veľmi obľúbená. Splátkový kalendár za operáciu očí je možné individuálne prispôsobiť, aby boli aj tie najmodernejšie operácie dostupné naozaj pre každého.

Na ostrý zrak už nemusíte čakať, môžete si ho užívať hneď

Chceli by ste sa zbaviť okuliarov alebo odstrániť inú zrakovú chybu či estetickú nedokonalosť očí? Aj vy môžete využiť možnosť úhrady na splátky a pridať sa k našim VESELÝM pacientom. Na našich klinikách sa stretnete s profesionalitou a osobným prístupom. Radi pre vás urobíme všetko, čo vám na očiach vidíme.

Poznáte naše najobľúbenejšie zákroky na splátky?

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 | Bratislava, Žilina
+421 52 3211 351 | Poprad
+421 55 2850 636 | Košice