Pohotovosť – Bratislava +421 901 787 808
Bratislava | Žilina +421 2 3211 4644

MUDr. Pavol Veselý prvým Slovákom vo svetovej organizácii WCRS

MUDr. Pavol Veselý sa stal členom World College of Refractive Surgery (WCRS) a zaradil sa do spoločnosti 367 špičkových oftalmológov sveta.

Členstvo vo WCRS sa udeľuje lekárom s mimoriadnymi výsledkami v oblasti refrakčnej chirurgie. MUDr. Veselý sa za svoju dlhoročnú prácu na tomto poli stal vôbec prvým Slovákom s týmto vyznamenaním.

Certifikácia podľa medzinárodných oftalmologických štandardov

World College of Refractive Surgery je renomovaná edukačná organizácia, ktorá sa zameriava na podporu a rozvoj refrakčnej chirurgie na globálnej úrovni. Slúži ako akreditačné centrum, ktoré poskytuje medzinárodne uznávanú certifikáciu pre kliniky, inštitúcie aj vzdelávacie programy. Práve prostredníctvom štandardizácie vzdelávania a postupov v oblasti refrakčnej chirurgie chce WCRS zlepšiť bezpečnosť a kvalitu zákrokov vo svete.

Prvý člen World College of Refractive Surgery na Slovensku

Stať sa uznaným členom WCRS vôbec nie je jednoduché, adept musí splniť náročné hodnotiace kritériá. Udelenie členstva pre MUDr. Veselého je vyznamenaním nielen pre našu kliniku, ale aj pre slovenskú oftalmologickú obec, ktorá doteraz v tejto svetovej organizácii nemala zastúpenie.

MUDr. Pavol Vesely s certifikatom clenstva vo svetovej organizacii ocnych lekarov WCRS

„Som veľmi poctený a vďačný, že vysoko rešpektovaná organizácia, akou je WCRS, ocenila moju lekársku prax, za ktorou sa však skrýva aj veľké úsilie nášho tímu. Na našej klinike sa dlhodobo snažíme prinášať ľuďom špičkovú svetovú liečbu a starostlivosť, za ktorou nemusia chodiť za hranice našej krajiny. Udelenie členstva vnímam ako výsledok každodennej poctivej práce. Zároveň cítime záväzok a motiváciu nepoľaviť na našej ceste prinášať pacientom najkvalitnejšiu starostlivosť o zrak,“ povedal MUDr. Pavol Veselý.

Z úspechu MUDr. Veselého sa na klinike veľmi tešíme. Ako čerstvému členovi v prestížnej oftalmologickej spoločnosti mu srdečne blahoželáme a prajeme mnoho úspešných zákrokov a VESELÝCH pacientov.

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 | Bratislava, Žilina
+421 52 3211 351 | Poprad
+421 55 2850 636 | Košice