Pohotovosť – Bratislava +421 901 787 808
Bratislava | Žilina +421 2 3211 4644

Certifikát NASA – najvyššia presnosť a bezpečnosť zákrokov

Technológia certifikovaná vesmírnou agentúrou NASA

VESELY | Očná Klinika je jediné pracovisko na Slovensku, ktoré na odstránenie dioptrických chýb (krátkozrakosť, ďalekozrakosť, astigmatizmus) používa prístroje certifikované vesmírnou agentúrou NASA, čo znamená, že spĺňajú aj tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá. VESELY Očná Klinika certifkát NASAAk sa túžite zbaviť dioptrických okuliarov či kontaktných šošoviek, s laserovým zákrokom iLASIK sa môžete spoľahnúť na najpresnejší a najbezpečnejší laserový zákrok. iLASIK dokáže odstrániť najširšie spektrum zrakových chýb – vrátane miernej až závažnej krátkozrakosti, ďalekozrakosti a všetkých typov astigmatizmu. Jedine metódu iLASIK môžu absolvovať aj astronauti a piloti – teda povolania, pri ktorých je bezchybný zrak na prvom mieste, pretože od neho závisí efektivita a presnosť pri plnení úloh. Ako jediný spomedzi všetkých laserových zákrokov je zákrok iLASIK certifikovaný nielen vesmírnou agentúrou NASA, ale aj spoločnosťou FDA (Food and Drug Administration). To znamená, že vďaka svojej technickej dokonalosti v každom kroku spĺňa iLASIK tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá. VESELY | Očná Klinika je jediné pracovisko na Slovensku s oprávnením vykonávať najbezpečnejší zákrok iLASIK.

iLASIK je celosvetovo považovaný za najbezpečnejší a najpresnejší laserový zákrok, vďaka ktorému si budete môcť opäť užívať život bez okuliarov.

 

Laserový zákrok vás zbaví dioptrií

Bez ohľadu na to, či ste krátkozrakí, ďalekozrakí alebo máte astigmatizmus (cylinder), je veľmi pravdepodobné, že aj vy môžete podstúpiť zákrok iLASIK a zbaviť sa závislosti na okuliaroch či kontaktných šošovkách. Teraz, keď už máte základné informácie o procedúre iLASIK, prečo sa neobjednať, aby ste zistili, či ste aj vy vhodným kandidátom na zákrok iLASIK? Ak máte od 18 do 40 rokov, odborníci našej očnej kliniky vám na základe svojich dlhoročných skúseností ochotne poskytnú svoje rady ohľadom zákroku iLASIK.

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 | Bratislava, Žilina
+421 52 3211 351 | Poprad
+421 55 2850 636 | Košice