Pohotovosť – Bratislava +421 901 787 808
Bratislava | Žilina +421 2 3211 4644

Najmodernejšia operácia sivého zákalu iba za 290 €!

Najmodernejšia operácia sivého zákalu laserom iba za 290 €!

Iba vo VESELY | Očná Klinika vám poskytneme najmodernejší, najpresnejší a najbezpečnejší zákrok na odstránenie sivého zákalu s implantáciou monofokálnych šošoviek pomocou laseru CATALYS len za 290 €! Zvyšok operácie vám preplatí vaša zdravotná poisťovňa. 

Laser CATALYS bol od jeho počiatku – na rozdiel od všetkých iných laserov – vyvinutý na operáciu sivého zákalu, čo robí tento zákrok bezpečnejším a šetrnejším. Objednajte sa na vyšetrenie, počas ktorého vám naši odborníci dôkladne vysvetlia všetky výhody tejto modernej operačnej metódy a dozviete sa, ako jednoducho a rýchlo sa môžete vrátiť k jasnému a ostrému zraku. Uvidíte!

Operácia sivého zákalu na splátky

Pri operácii sivého zákalu s implantáciou multifokálnych šošoviek pomocou laseru CATALYS sa ceny za celkový výkon menia podľa použitého implantátu. Tuto laserovú operáciu možno financovať aj na splátky. Dohodnite si splátkový kalendár podľa  vašich individuálnych možností a užívajte si skvelý zrak okamžite.

Laserová operácia sivého zákalu

VESELY Očná Klinika femtosekundový laser
Femtosekundový laser CATALYS
Modernejším, šetrnejším a bezpečnejším spôsobom je metóda FLACS – teda operácia sivého zákalu s asistenciou femtosekundového lasera (Femtosecond Laser Assisted Cataract Surgery). Vo VESELY | Očná Klinika používame ako jediní na Slovensku laserový prístroj CATALYS, ktorý bol na rozdiel od iných podobných prístrojov už od svojho vzniku navrhnutý špeciálne pre operáciu sivého zákalu. Tento femtosekundový laser dokáže vykonať až 60 % krokov v rámci postupu pri odstraňovaní sivého zákalu. Zakalenú šošovku rozdelí na niekoľko stoviek malých pravidelných fragmentov, ktoré už nie je potrebné drviť ultrazvukom, stačí ich jednoducho odsať. To robí celý zákrok šetrnejším a bezpečnejším. Na druhý deň po laserovej operácii pacient vidí ostro, bez potreby okuliarov alebo kontaktných šošoviek.

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 | Bratislava, Žilina
+421 52 3211 351 | Poprad
+421 55 2850 636 | Košice