Pohotovosť – Bratislava +421 901 787 808
Bratislava | Žilina +421 2 3211 4644

iLASIK

Zbavte sa okuliarov najpresnejším
laserovým zákrokom

Čo je to?
Výhody
Priebeh
Je pre mňa vhodný?

iLASIK

iLASIK je najbezpečnejší a najpresnejší laserový zákrok, po ktorom si budete môcť opäť užívať život bez okuliarov. Doprajte si potešenie na celý život – aby vašim očiam už nič neuniklo.

VESELY | Očná Klinika je jediným pracoviskom na Slovensku, ktoré na korekciu krátkozrakosti, ďalekozrakosti či astigmatizmu používa metódu iLASIK. Ide o top certifikovaný a registrovaný operačný postup na odstránenie dioptrií s garanciou bezpečnosti a kvality. Navyše, vďaka unikátnej technológii a digitálnej 3D mape dioptrickej chyby oka je iLASIK na mieru úplne pre každého.

Táto technológia je tiež ako jediná certifikovaná vesmírnou agentúrou NASA. Vďaka svojej technickej dokonalosti spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá, a preto ide o jedinú metódu schválenú pre astronautov a pilotov, ktorí potrebujú pri práci dokonalý zrak.

Laserova operacia oci iLASIK so skupinovou zlavou o 680 € lacnejsie

Zákrok iLASIK vykonávame v Bratislave a Košiciach. Predoperačné vyšetrenie a pooperačné kontroly môžete absolvovať aj na našej klinike v Poprade. Pri zákroku iLASIK môžete využiť aj skupinovú zľavu.

Ak aj vás trápi krátkozrakosť či ďalekozrakosť, odborníci našej očnej kliniky vám na základe svojich dlhoročných skúseností ochotne poskytnú svoje rady.

V čom je iLASIK jedinečný?

Vašu krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmus (cylinder) šetrne a dokonalo odstránime na podklade tzv. digitálnej 3D mapy (WaveScan) vašej dioptrickej chyby. Tú získame počas individualizovaného predoperačného vyšetrenia. Táto digitálna mapa je pre každé oko jedinečná tak, ako je pre každý prst jedinečný jeho odtlačok. Obsahuje detailné informácie o zakrivení vašej rohovky, jej nepravidelnostiach a prítomnosti dioptrických chýb nižšieho a vyššieho stupňa. Pracuje v obzvlášť vysokom rozlíšení, takže nám umožňuje na jej základe vykonať zákrok, ktorý presne zodpovedá potrebám vášho oka, a to tak, aby ste po ňom videli čo najkvalitnejšie a najostrejšie.

Prístroj WaveScan vytvorí jedinečnú 3D mapu dioptrickej chyby.
Femtosekundový laser šetrne vytvorí príklopku na povrchu oka.
Excimerový laser odstráni nežiaduce dioptrie na základe 3D mapy.

Unikátne výhody iLASIK

Bezbolestný laserový zákrok aj hojenie
Najkratší čas hojenia
iLASIK poskytuje vysoký komfort
Maximálna presnosť a šetrnosť

Priebeh laserovej operácie iLASIK

Od predoperačného vyšetrenia až po samotný zákrok a pooperačnú starostlivosť vás čaká nadštandardná a individuálna starostlivosť našich lekárov a tiež najmodernejšie technologické vybavenie. Najmodernejšie technológie zaručia počas celého priebehu zákroku maximálnu bezpečnosť a precíznosť.

Kedy sa používa metóda iLASIK?

Bez ohľadu na to, či ste krátkozrakí, ďalekozrakí alebo máte astigmatizmus (cylinder), je veľmi pravdepodobné, že aj vy môžete podstúpiť najpresnejší laserový zákrok iLASIK a zbaviť sa tak závislosti od okuliarov či kontaktných šošoviek, pokiaľ spĺňate tieto parametre:

  • Máte aspoň 18 rokov
  • Ste v dobrom zdravotnom stave
  • Máte stabilné výsledky zrakovej ostrosti
  • Nemáte žiadne očné ochorenie

Vypočítajte si, koľko zaplatíte za okuliare alebo šošovky, kým dovŕšite 60 rokov:

0 €

V očnej klinike VESELY ponúkame laserové operácie od 600 €.

Pozrite si náš cenník *Odhadovaná suma. Môže sa líšiť podľa spôsobu života každého jednotlivca.

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 | Bratislava, Žilina
+421 52 3211 351 | Poprad
+421 55 2850 636 | Košice