Pohotovosť – Bratislava +421 901 787 808
Bratislava | Žilina +421 2 3211 4644

SILK

Zbavte sa okuliarov
laserovým zákrokom
novej generácie

Čo je to?
Výhody
Priebeh
Je pre mňa vhodný?

Laserová operácia očí metódou SILK

Aj vy si chcete užívať život bez okuliarov či kontaktných šošoviek? Riešenie je jednoduché a dostupnejšie než kedykoľvek predtým – predstavujeme náš najmodernejší laserový zákrok SILK.

SILK (Smooth Incision Lenticule Keratomileusis) je mimoriadne šetrná a efektívna laserová metóda na odstránenie krátkozrakosti a astigmatizmu. Vďaka tejto inovatívnej technológii vás dokážeme rýchlo a hladko zbaviť dioptrických okuliarov do diaľky či kontaktných šošoviek. Tie už viac nebudete potrebovať.

Zákrok SILK vykonávame v Bratislave pomocou prístroja novej generácie Elita od spoločnosti Johnson and Johnson Vision. MUDr. Pavol Veselý získal certifikát na operovanie s laserom Elita vôbec ako prvý v Európe.

Predoperačné vyšetrenie a pooperačné kontroly môžete absolvovať aj na našich klinikách v Poprade a Košiciach.

Chcete sa zbaviť okuliarov najmodernejším a najšetrnejším laserovým zákrokom? Objednajte sa u nás a využite skvelú uvádzaciu cenu.

Aké sú výhody zákroku SILK?

Maximálne šetrný k očiam: Najväčšia výhoda laserového zákroku SILK je jeho minimálny zásah do povrchu oka. Zatiaľ čo pri zákrokoch metódou LASIK sa vytvára na očnej rohovke tzv. flap (príklopka), pod ktorou potom pôsobí laser odstraňujúci samotné dioptrie, pri metóde SILK vytvorí laser tenkú lentikulu (disk z tkaniva) priamo v hlbších vrstvách rohovky. Lentikula sa následne vyberie cez mikroskopický rez. Práve toto stenčenie rohovky odstráni vašu krátkozrakosť, prípadne astigmatizmus.

Vhodný aj pri syndróme suchého oka: Veľkou výhodou laserového zákroku SILK je, že je vhodný aj pre ľudí s diagnózou syndrómu suchého oka. Taktiež je po tomto zákroku nižšie riziko výskytu syndrómu suchého oka.

Ešte vyšší komfort: Zákrok SILK je pre pacienta komfortnejší práve vďaka šetrnému operačnému postupu bez potreby vytvorenia väčších rezov a flapu na rohovke.

Kratšia doba hojenia: Vďaka jemnému priebehu zákroku je hojenie rýchlejšie a komfortnejšie. Zraková ostrosť sa zlepší už v priebehu nasledujúcich hodín, resp. nasledujúcich dní po zákroku.

Čo povedali pacienti 3 mesiace po laserovej operácii metódou SILK podľa štúdie spoločnosti Johnson and Johnson Vision?

100 % pacientov bolo spokojných s výsledkom operácie SILK.
98 % pacientov bolo spokojných s tým, ako rýchlo sa zlepšil ich zrak po operácii SILK.
96 % pacientov by odporučilo zákrok SILK svojej rodine alebo priateľom.

Unikátne výhody metódy SILK

Bezbolestný laserový zákrok
Najkratší čas hojenia
Maximálny komfort a efektivita
Šetrný k očiam

Priebeh laserovej operácie SILK

Od predoperačného vyšetrenia až po samotný zákrok a pooperačnú starostlivosť vás čaká nadštandardná, individuálna starostlivosť našich lekárov. Najmodernejšie technológie zaručia počas celého priebehu zákroku maximálnu bezpečnosť a precíznosť.

Aj úspešná fitneska Olívia Pohánková sa na našej klinike zbavila dlhoročnej závislosti od okuliarov a kontaktných šošoviek vďaka unikátnej metóde SILK. Aj vy s nami uvidíte!

Kedy sa používa metóda SILK?

Bez ohľadu na to, či ste krátkozrakí alebo máte astigmatizmus (cylinder), je veľmi pravdepodobné, že aj vy môžete podstúpiť najpresnejší laserový zákrok SILK a zbaviť sa tak závislosti od okuliarov či kontaktných šošoviek, ak spĺňate tieto parametre:

  • Máte viac než 18 rokov
  • Máte stabilné výsledky zrakovej ostrosti
  • Nemáte žiadne očné ochorenie
  • Krátkozrakosť do -8.00 dioptrií
  • Astigmatizmus do -6.00 dioptrií

Vypočítajte si, koľko zaplatíte za okuliare alebo šošovky, kým dovŕšite 60 rokov:

0 €

V očnej klinike VESELY ponúkame laserové operácie od 600 €.

Pozrite si náš cenník *Odhadovaná suma. Môže sa líšiť podľa spôsobu života každého jednotlivca.

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 | Bratislava, Žilina
+421 52 3211 351 | Poprad
+421 55 2850 636 | Košice