Pohotovosť – Bratislava +421 901 787 808
Bratislava | Žilina +421 2 3211 4644

Očná klinika VESELY –⁠ odborníci na oči s ľudským prístupom

Zvažujete návštevu očnej ambulancie alebo očnej kliniky? Zatúžili ste po živote bez okuliarov či bez sivého zákalu? Očná klinika VESELY v Bratislave, Poprade a Košiciach je tu pre vás.

Keď ide o oči, môžete sa na nás spoľahnúť. Sme očná klinika s najdlhšou tradíciou – o zrak našich pacientov sa staráme odborne a s úsmevom už od roku 1939. Aj pre vás a vašich blízkych radi urobíme všetko, čo vám na očiach vidíme.

Ľudský a individuálny prístup je na našej očnej klinike základ

Odbornosť očnej kliniky VESELY garantujú tri generácie očných lekárov a viac než 80 rokov oftalmologických skúseností. Rozumieme nielen vašim očiam, ale aj tomu, že každý pacient k nám prichádza s individuálnymi potrebami a vlastným príbehom, ktorý si zaslúži osobitnú pozornosť.

Maximálna profesionalita počas vyšetrení a zákrokov je na našich klinikách samozrejmosťou. Starostlivosť o pacienta však pre nás znamená ešte oveľa viac – sprevádzať vás na ceste k lepšiemu zraku s ľudským prístupom. Váš pocit bezpečia a dôvera sú pre nás dôležité.

Radi pomôžeme aj vám

Ak hľadáte očnú starostlivosť, sme tu pre vás. Vyplňte formulár a dohodnite si termín.

Svetová kvalita v starostlivosti o zrak

Očná klinika VESELY chce prinášať pacientom na Slovensku najkvalitnejšiu očnú zdravotnú starostlivosť podľa najnovších poznatkov v očnom lekárstve a najvyšších etických štandardov. Sme hrdí na to, že patríme k lídrom v oblasti zavádzania najmodernejších technológií a operačných postupov. Prístroje, ktoré používame, spĺňajú najprísnejšie kritériá bezpečnosti, presnosti a šetrnosti pre vaše oči.

Naši pacienti oceňujú aj príjemnú atmosféru na klinikách VESELY. Dbáme na to, aby sa u nás v moderne zariadených priestoroch všetci cítili príjemne a aj vďaka tomu ľahšie prekonali prípadné obavy z vyšetrenia či operácie očí.

Vesely ocna klinika poskytuje komplexnu ocnu starostlivost

Špičková starostlivosť o vaše oči

Lekári, zdravotné sestry a personál očnej kliniky VESELY tvoria tím profesionálov, ktorý je vždy pripravený pomôcť vám na vašej ceste k lepšiemu zraku. Spokojní a zdraví pacienti sú našou najväčšou odmenou.

Naši lekári sa špecializujú na všetky typy operácií očí: operácie na odstránenie dioptrií pomocou najmodernejších laserových zákrokov, operácie sivého zákalu, rohovky, keratokonusu a ďalšie. Môžete u nás absolvovať komplexné očné vyšetrenie, v Bratislave a Košiciach ponúkame aj vyšetrenia na detskej klinike.

Nečakaný problém? Očná pohotovosť v Bratislave je tu pre vás

V očnej klinike VESELY sa môžete spoľahnúť na špičkovú zdravotnú starostlivosť nielen pred samotnou operáciou očí a počas zákroku, ale aj počas nasledujúcich dní a týždňov. Naši lekári sú vám aj v tomto období k dispozícii, pripravení vám pomôcť.

Ak máte po operácii očí alebo počas liečby akékoľvek otázky, neváhajte sa obrátiť na našich odborníkov a využiť našu očnú pohotovosť. Počas pracovných dní, sviatkov aj víkendov je k dispozícii až do 22.00 h. Ak nie ste naším pacientom, ale hľadáte očnú pohotovosť, sme tu aj pre vás.

Operacie oci ocna ambulancia a ocna pohotovost

Operácia očí na splátky – dostupná pre každého

V očnej klinike VESELY nám záleží na tom, aby sme ľuďom pomohli zvýšiť kvalitu ich života. Preto vám radi vyjdeme v ústrety, aby pre vás financie neboli prekážkou na ceste k lepšiemu zraku.

Niektoré operácie očí, napr. laserové odstránenie dioptrií či výmenu šošovky metódou PRELEX, poisťovne nepreplácajú, keďže ide o kozmetické zákroky. V očnej klinike VESELY ponúkame všetky zákroky aj na splátky.

Možnosť využitia splátkového kalendára pre laserové operácie je medzi našimi pacientmi naprieč všetkými vekovými kategóriami veľmi obľúbená. Splátkový kalendár je možné individuálne prispôsobiť, aby boli najmodernejšie operácie očí dostupné naozaj pre každého.

Spokojní pacienti očnej kliniky VESELY

Pre očného lekára nie je nič krajšie než počuť vďačné slová od pacienta, ktorý vidí svet jasnejšie. Ďakujeme vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás každý deň posúva vpred.

Dagmar: „S operáciou sivého zákalu mojej mamy maximálna spokojnosť. Môžem len odporučiť. Osobný prístup a profesionalita.“

Lenka: „Na klinike v Košiciach som absolvovala laserovú operáciu očí. Kliniku môžem len odporúčať, profesionálny prístup, nádherné prostredie, starostlivosť na jednotku. Zbavili ma okuliarov po 30 rokoch nosenia bez komplikácií.“

Miroslava: „Ste úžasní. Prišli sme až z Nemecka. Veľká vďaka pánovi doktorovi aj celému kolektívu, konečne ste urobili moju dcéru šťastnou. Ten najkrajší pocit v živote.“

Aj vy môžete mať VESELY pohľad na svet. Doprajte svojim očiam to najlepšie. Objednajte sa u nás.

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 | Bratislava, Žilina
+421 52 3211 351 | Poprad
+421 55 2850 636 | Košice