Pohotovosť – Bratislava +421 901 787 808
Bratislava | Žilina +421 2 3211 4644

VESELY | Očná Klinika - recenzie

Naším poslaním je sprevádzať pacientov na ceste k lepšiemu zraku a zlepšovať tak kvalitu života. Vaša spokojnosť a zdravie sú našou najväčšou prioritou. Každý pacient prichádza s vlastným príbehom a zaslúži si individuálny prístup, ktorý je u nás samozrejmosťou. Prečítajte si v recenziách, čo o nás napísali naši spokojní klienti.

Veronika Rajek modelka, influencerka Oči sú bránou do duše. Keď však potrebujete operáciu na korekciu zraku, musíte veriť svojmu lekárovi a nahliadnuť do jeho... Čítať viac duše cez jeho vedomosti, zručnosti a odborné znalosti. Očná klinika VESELY, ďakujem za opäť skvelý zrak. #iLASIK
Alexander spokojný klient Na vašej klinike som sa podrobil zákroku na primárny glaukóm v operačnom tíme pod vedením MUDr. Eriky Vodrážkovej. Rád... Čítať viac konštatujem, že aj druhú moju návštevu u vás môžem hodnotiť vysoko pozitívne. Stretol som sa s úplnou ochotou personálu na recepcii, v prostredí kliniky som sa cítil plne komfortne, vstupné vyšetrenie prebehlo v dobrej atmosfére milých sestričiek. Samotný zákrok hodnotím vysoko profesionálne zo strany celého operačného tímu, prostredie na sále bolo perfektné a oceňujem celkový dobrý pocit počas celého pobytu u vás. Veľké poďakovanie z mojej strany patrí MUDr. Vodrážkovej za operačný výkon. Pevne dúfam, že môj problém bol vyriešený aj pre budúce obdobie. Poďakovanie patrí aj vedeniu kliniky, fandím vám všetkým, udržujte si aj naďalej vysoký štandard a dobré meno kliniky k spokojnosti klientov.
Iveta spokojná klientka Veľmi príjemné prostredie, milý personál a naozaj špičkový prístup. Veľká vďaka patrí pánovi doktorovi Veselému. Na klinike... Čítať viac som absolvovala operáciu PRELEX, vďaka ktorej už konečne nepotrebujem žiadne okuliare. 🙂 Ďakujem.
Magdaléna spokojná klientka Veľmi pekne ďakujem celému tímu košickej kliniky a najmä pánovi primárovi Kolesárovi. Veľmi odborný, ľudský, ústretový... Čítať viac prístup všetkých zamestnancov. Operácia sivého zákalu pánom primárom bola dokonalá. Vrelo odporúčam. Ešte raz veľké ďakujem za prinavrátenie zraku.
recenzie_mirka partlova
Mirka Partlová herečka Keď som začala žmúriť, povedala som si, že je to asi tlakom. 🙂 Keď som prestala vidieť predmety, povedala som si, to je asi... Čítať viac vekom. 🙂 Keď som prestala vnímať tváre, povedala som si, to je asi náladou. 🙂 No keď som už nevidela svet okolo seba, bolo mi smutno. Som šťastná, že vidím svet taký, aký v skutočnosti je! Či už je dobrý alebo zlý. Netreba hľadať dôvod v nálade, veku alebo tlaku. Stačí navštíviť VESELY | Očná Klinika tak ako ja a svet bude oveľa veselší! 🙂 Ďakujem a neľutujem! :))))
Evika spokojná klientka Je to super klinika, nikde inde som sa nestretla s takým skvelým a odborným personálom – lekári aj zdravotné sestry. Ďakujem za... Čítať viac starostlivosť na klinike v Poprade.
recenzie Nela Pociskova
Nela Pocisková herečka, speváčka Popravde som ani dlho nerozmýšľala, ktorú očnú kliniku si pre podstúpenie laserovej operácie očí vybrať. Z každej strany som... Čítať viac totiž dostala jasné odporúčania, tie sa do poslednej bodky skutočne naplnili. Pokiaľ ide o personál, prístup, atmosféru, profesionalitu a celú starostlivosť o môj zrak, bola som absolútne nadšená a spokojná. Všetko dopadlo tak, ako má. Ďakujem doktorovi, ktorý mi vlastne skutočne zmenil život – na druhý deň som mu s plačom volala, že vidím okolo seba asi celý svet nanovo. Všetko som zrazu videla úplne čisto a jasne – stromy, vtáky, kvety, tváre ľudí, jednoducho všetko! Dnes neviem pochopiť, ako som mohla tak dlho nosiť okuliare a kontaktné šošovky a neodhodlala sa na laserový zákrok oveľa skôr. Všetko je po ňom absolútne komfortné. Neviem, či slovo ďakujem nie je príliš slabé slovo pre VESELY | Očná Klinika.
recenzie martin pyco rausch
Martin „Pyco“ Rausch moderátor Nový, ostrý život bez šošoviek a okuliarov som začal v roku 2012 vo VESELY | Očná Klinika. Za skvelý priebeh, prístup a... Čítať viac fantastický výsledok budem navždy vďačný všetkým na klinike na čele s MUDr. Veselým. Ďakujem. Prišiel som, videl som a vidím ešte lepšie!
recenzie Gizka Onova
Gizka Oňová speváčka, herečka Neustále som zápasila so stratenými okuliarmi. Raz som potrebovala tie na čítanie, inokedy na sledovanie televízie. Nie a nie ich... Čítať viac nájsť. V tom čase som sa dozvedela, že okuliarov ma dokáže nadobro zbaviť zákrok, na ktorý sa špecializuje MUDr. Pavol Veselý. Rozhodujúce bolo tiež zistenie, že pri zákroku, ktorý patrí medzi obvyklé, sa nemusím obávať žiadnych ihiel a bolesti. Dnes viem, že som urobila jedno z mojich najlepších rozhodnutí. Svoje rozhodnutie neľutujem! Ako názov kliniky a meno pána doktora hovoria, bolo to všetko naozaj príjemné VESELÉ.
Soňa Müllerová moderátorka Od študentských čias som mala problémy s očami, riešila som zápaly a chodila som od jedného očného lekára k druhému. Posledné... Čítať viac roky je to lepšie, lebo patrím pod ochranné krídla oboch doktorov Veselých a ak mám nejaký nový problém s očami, môžem sa na nich kedykoľvek obrátiť. Odkedy som pod ich kuratelou, som tiež zodpovednejšia voči svojim očiam a viac sa o ne starám. Som veľmi spokojná s ich starostlivosťou, na ich klinike sa cítim dobre, a tak som rada, že patrím k ich klientom. Obaja doktori majú moju dôveru a aj touto cestou im ďakujem za ochotu, odbornú starostlivosť a priateľský prístup. Vďaka nim sa už o svoje oči nebojím tak ako kedysi. Je to dobrý pocit.
Jaroslav Zápala moderátor TN, Markíza Pred každým medicínskym zákrokom, najmä dobrovoľným, je dôležitá nielen odvaha, ale najmä správne sa rozhodnúť, komu... Čítať viac zaklopať na dvere ordinácie… Mne sa to podarilo! Vyjadrujem svoj rešpekt, úctu a najmä poďakovanie pánovi primárovi Veselému! Pred takmer dvanástimi rokmi odviedol nielen skvelý odborný výkon, ale aj mimoriadne ľudský prístup a starostlivosť pred, počas a po samotnej operácii. Aj preto som svojmu synovi Jakubovi pri riešení podobného problému so zrakom odporučil práve VESELY | Očná Klinika a jeho spokojnosť s výsledkom a prístupom celého kolektívu kliniky prekonali všetky naše očakávania! Ešte raz – vďaka, želám veľa rovnako spokojných klientov!
Marián Greksa spevák Už približne desať rokov používam okuliare na čítanie. Liezli mi neuveriteľne na nervy, každú chvíľu si ich dávať hore –... Čítať viac dolu. Des. Moja žena má pre zmenu veľmi vysoké dioptrie už od detstva. Je krátkozraká. Celý život používala okuliare alebo kontaktné šošovky. Po negatívnych správach z inej kliniky sme strácali nádej na ostrý zrak bez okuliarov. Pred mesiacom, na základe vynikajúcej skúsenosti môjho kamaráta Iva Ladežinského, som išiel na VESELY | Očná Klinika a ajhľa, zázrak. Dnes mám obe oči vylaserované a zoperované a vidím ako Sokolie oko. A to všetko za dvakrát dve hodiny, bezbolestne a v podstate som hneď videl. Moja žena, ktorej implantovali šošovky, videla hneď na druhý deň všetko tak ostro ako jej muž Sokolie oko. Všetky okuliare sme povyhadzovali. Chcem sa poďakovať doktorovi Palovi Veselému za zázrak, ktorý s jeho kolektívom dokázal. Môžem odporučiť každému okuliarnikovi, či už krátkozrakému alebo ďalekozrakému. 
Ronald Lupták spokojný klient O laserovej operácii som uvažoval doslova niekoľko rokov. Od pôvodnej metódy, ktorú podstúpili mnohí moji známi, ma odrádzali... Čítať viac pooperačné bolesti, ktoré mi všetci farbisto popisovali. Potom som sa dozvedel o novej bezbolestnej metóde. Navštívil som VESELY | Očná Klinika a bolo rozhodnuté. Nasledovalo vyšetrenie na klinike, dohodnutie termínu zákroku a prechodné obdobie, keď som už kvôli zákroku nemohol nosiť kontaktné šošovky, ale musel som sa vrátiť k okuliarom. Ja sám som bol zvedavý na samotný zákrok, pretože som si ho nedokázal predstaviť. Tím MUDr. Veselého ma skvelo pripravil, o všetkom ma informovali nielen pred operáciou, ale aj počas nej. Samotný zákrok mi rozhodne nespôsoboval bolesť. Bol pocitovo nepríjemný, čo je však logické, pretože zásah do oka sa bude zdať človeku vždy neprirodzený. Rozhodne však nebol bolestivý, a to bolo pre mňa dôležité. Už večer po zákroku som spozoroval, že vidím ostro, a to napriek tomu, že moje videnie bolo spočiatku hmlisté. Nikdy v živote nezabudnem na to, ako som sa pozrel z balkóna na 5. poschodí a bol som schopný bez okuliarov či šošoviek čítať ŠPZ-ky áut! Považoval som to za zázrak. Na druhý deň som dokonca šoféroval auto cestou na moju prvú pooperačnú kontrolu. Bez okuliarov či šošoviek! Obdobie po operácii bolo úžasné. Postupne sa mi vyčistilo hmlisté videnie, nemal som absolútne žiadne bolesti, dokázal som fungovať v bežných situáciách prakticky hneď na druhý deň. Nepociťoval som prílišnú citlivosť na slnko ani problém s ostrosťou a najmä žiadnu bolesť. Navyše, zrazu som opäť objavil predmety vo veľkých vzdialenostiach a dodnes mám pocit, že vidím ostrejšie ako kedykoľvek predtým. Na VESELY | Očná Klinika si veľmi cením aj pooperačné obdobie. Na kontroly som chodil v pravidelných intervaloch, počas ktorých sme spolu s tímom MUDr. Veselého sledovali rekonvalescenciu mojich očí a tešili sa z úspechu. Asi nikto okrem krátkozrakých ľudí si nedokáže predstaviť, aké je to úžasné, že ráno ako prvé už nemusíte siahnuť po okuliaroch na nočnom stolíku či dávať si kontaktné šošovky do čerstvo rozlepených očí. Už nemusím rozmýšľať, či si počas dňa plánujem dať slnečné okuliare, aby som si nedal dioptrické okuliare, ale šošovky. Môžem sa dokonca bez problémov potápať či robiť akýkoľvek šport, ktorý je s okuliarmi komplikovaný. Neuveriteľné! Ak by som sa mal ešte raz rozhodnúť, či do laserovej operácie očí pôjdem alebo nie, s istotou viem povedať: rozhodne áno a rozhodne vo VESELY | Očná Klinika.
Veronika Niňajová RTVS, Bratislava Po tom, ako som sa rozhodla podstúpiť operáciu očí vo VESELY | Očná Klinika, som bola príjemne prekvapená z rýchleho priebehu... Čítať viac operácie. Dva týždne po prvom vyšetrení som už ležala na operačnom stole, v piatok večer po operácii som pozerala televíziu a v pondelok, keď som prišla do práce, som si už ani neuvedomovala, že som predtým nosila dioptrické okuliare. Bola som šťastná, že už vidím úplne všetko. Tá polhodinka jemného rezania očí stála naozaj za to! Chcela by som pochváliť perfektného lekára, zdravotné sestry, ako aj ich vynikajúci prístup nielen počas operácie, ale aj v pooperačnom období. Ak by som mala niekomu poradiť kliniku na operáciu očí, určite by som každému odporučila VESELY | Očná Klinika.
Mgr. Sandra Javorská právnička Ďakujem celému tímu VESELY | Očná Klinika za najväčšiu a najlepšiu zmenu v mojom živote, za profesionálny výkon v príjemnej... Čítať viac atmosfére, vďaka ktorému už aj ja môžem vidieť. Všetkým, ktorí sa ešte trápia s okuliarmi alebo šošovkami, odkazujem, že svet je bez nich naozaj ešte farebnejší a ostrejší, a to kedykoľvek, keď otvoríte oči!
Michal Hagendorf manažér S celkovým prístupom – či už predoperačné poradenstvo, konzultácie, séria vyšetrení, samotný zákrok aj pooperačná... Čítať viac starostlivosť – som bol nadmieru a, musím povedať, aj nad očakávania spokojný. Veľmi oceňujem na jednej strane absolútne profesionálny prístup, ako aj v ľudskej rovine perfektný prístup celého kolektívu na čele s MUDr. Veselým. Samotný zákrok prebehol v súlade s očakávaniami: absolútne bezbolestne a v priebehu niekoľkých sekúnd. Rekonvalescencia bola extrémne krátka, už na druhý deň po zákroku som bol schopný svoj zrak bez obmedzení používať. Ak by som sa mal pre zákrok rozhodnúť opäť (čo, samozrejme, nemusím), neváhal by som.
Jana Šuttová spokojná klientka Pre mňa je to ešte stále zázrak… Už od detstva som nosila okuliare so silnými dioptriami. Neznášala som ich, prekážali mi,... Čítať viac často som sa za ne hanbila a nenosila som ich. Neskôr som začala používať kontaktné šošovky, ktoré síce boli praktickejšie, ale dráždili moje oči a nemohla som ich nosiť tak často, ako som chcela. Celý život mi lekári hovorili, že na také vysoké dioptrie, aké mám, neexistuje operácia, ktorá mi pomôže. Až pred rokom som sa vďaka kamarátovi dozvedela o vás, vašej klinike a zákroku, ktorý mi vraj umožní vidieť. Po absolvovaní vstupnej prehliadky a po vysvetlení, o aký zákrok ide, aké sú podmienky a cena, som sa rozhodla, že to vyskúšam. Zákrok trval naozaj krátko a bol v podstate bezbolestný. Na druhý deň som videla. Naozaj som videla všetko, všade, dokonca aj do diaľky, bez okuliarov a šošoviek. 🙂 Stále je to pre mňa nezvyk, že jednoducho vidím, iba tak, bez ničoho, dokonca lepšie ako som videla s okuliarmi. Dnes vidím budovy v diaľke, kopce a ostatné veci okolo mňa, ktoré som predtým nevidela a nevnímala ich. Pre mňa je najúžasnejší pocit, keď ráno otvorím oči a vidím. Ďakujem, že ste dokázali urobiť to, v čo som už neverila, že sa to dá.
Martin Berhan MaM multimedia, s. r. o., Žilina Všetkým, ktorí uvažujú nad „zahodením“ okuliarov či kontaktných šošoviek, vrelo odporúčam VESELY | Očná Klinika. Z... Čítať viac profesionálneho prístupu, moderného vybavenia a príjemného prostredia som bol nadšený. Samotná operácia prebieha naozaj rýchlo, bezbolestne a nečaká vás ani žiadne niekoľkodňové pálenie očí, takže už po pár hodinách si môžete vychutnávať život bez okuliarov.
Soňa Gurská spokojná klientka Byť či nebyť? To je otázka… Ísť na laserovú operáciu očí alebo nie? To je dilema… Moje rozhodnutie bolo jednoznačné... Čítať viac – ÁNO. Po 23 rokoch sa opäť pozerám na svet ostrým zrakom a najmä veselo. Zaujímavé je, že v deň zákroku sa vlastne ani nebojíte, lebo máte pocit, akoby ste boli doma medzi svojimi a môžete všetkým maximálne dôverovať. Profesionálny pán doktor Veselý, taktiež jeho upokojujúci hlas, ktorý vás sprevádza operáciou. Okolo seba má naozaj úžasný tím ľudí a tiež neuveriteľného tvora – mrkvu Alenku, ktorá má taktiež veľkú zásluhu na tom, že sa cítite dobre a príjemne. Všetko sa udeje v krátkom čase a človek odchádza domov spokojný, šťastný a najmä veselý. Lebo vidí! Lebo Veselý OK = dobrá terapia! Ak by som si mala vybrať ešte raz, určite Veselých (už len preto, že mám rada smiech a dobrú náladu) a nechám sa operovať pokojne aj päťkrát!

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 | Bratislava, Žilina
+421 52 3211 351 | Poprad
+421 55 2850 636 | Košice