Skupinová zľava až do výšky 680 €!

Príďte viacerí a buďte „VESELÍ“!

Zbavte sa konečne okuliarov najpresnejším zákrokom iLASIK a ešte aj ušetrite! Dohodnite sa s rodinou alebo kamarátmi a získajte nový pohľad na svet spoločne. Vaše staré okuliare pošleme do Afriky tým, ktorí ich potrebujú. Takto nielen ušetríte, ale aj pomôžete iným. Výška vašej zľavy závisí od počtu členov skupiny – čím viac členov, tým výhodnejšie. Tešíme sa na vás!

Vďaka skupinovej zľave môžete ušetriť až 680 €!

Výška zľavy závisí od počtu členov v skupine.

Ceny vzťahujúce sa na celú skupinu

3 OSOBY 4 OSOBY 5 OSÔB 6 OSÔB 7 OSÔB 8 OSÔB
ušetríte až 870 € ušetríte až 1560 € ušetríte až 2450 € ušetríte až 3540 € ušetríte až 4410 € ušetríte až 5440 €

Ceny vzťahujúce sa na jedného člena skupiny

3 OSOBY 4 OSOBY 5 OSÔB 6 OSÔB 7 OSÔB 8 OSÔB
zaplatíte iba 1690 € zaplatíte iba 1590 € zaplatíte iba 1490 € zaplatíte iba 1390 € zaplatíte iba 1350 € zaplatíte iba 1300 €
ušetríte až 290 € ušetríte až 390 € ušetríte až 490 € ušetríte až 590 € ušetríte až 630 € ušetríte až 680 €

Neváhajte a pridajte sa k našim VESELÝM pacientom aj vy!

Laserová technológia iLASIK

Život bez okuliarov už pre vás nemusí byť len nesplneným snom. Vďaka najmodernejším laserovým technológiám sa dokážete zbaviť dioptrií prakticky okamžite, bezpečne a bezbolestne. VESELY Očná Klinika certifkát NASAVESELY | Očná Klinika je jediným pracoviskom na Slovensku, ktoré na korekciu dioptrických chýb používa laserovú technológiu iLASIK. Vďaka svojej kvalite a presnosti získal iLASIK ako jediný laserový zákrok certifikáciu od vesmírnej agentúry NASA, čo znamená, že spĺňa aj tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá. Najpresnejší a najbezpečnejší zákrok iLASIK je celosvetovou špičkou medzi laserovými operáciami, ktorým bolo ošetrených najviac spokojných klientov na celom svete. Žiadny iný laserový zákrok sa mu svojou účinnosťou a bezpečnosťou nevyrovná. Zákrok iLASIK ďaleko prevyšuje iné zákroky, o ktorých ste počuli, v skutočne personalizovanom výkone „Na mieru“ priamo pre vaše oči. Bezbolestná laserová operácia vás nadobro zbaví rôznych foriem ďalekozrakosti, krátkozrakosti či astigmatizmu. Zákrok iLASIK kombinuje prácu dvoch vyspelých laserových systémov – femtosekundového a excimerového. Na začiatku je vytvorený 3D sken vášho oka, ktorý je, podobne ako odtlačok prsta, jedinečný pre každé oko. Vďaka nemu je možné vykonať váš iLASIK zákrok presne na mieru. Následne sa femtosekundovým laserom oddelí veľmi tenká vrstva rohovky. Táto sa odklopí a vykoná sa váš iLASIK zákrok na mieru.

Vaša cesta k skupinovej zľave na laserovú operáciu očí

Pridajte sa do skupiny Získajte zľavu až 680 € Absolvujte zákrok iLASIK Užívajte si život bez okuliarov

DÔLEŽITÉ: Konečná cena a výška zľavy závisia len od počtu členov skupiny. Cena zostáva bez zmeny aj v prípade, že niektorý z členov nebude po predoperačnom vyšetrení vhodným adeptom na zákrok a operáciu neabsolvuje.

1. Zástupca na komunikáciu s VESELY | Očná Klinika najskôr doručí definitívny zoznam členov skupiny a dohodne výšku zľavy mailom na adresu info@veselyok.com alebo telefonicky (02/3211 4644).

2. Jednotliví členovia si následne môžu telefonicky (02/3211 4644) dohodnúť termín vstupného vyšetrenia (je potrebné ohlásiť príslušnosť do skupiny). Vstupné vyšetrenie je možné absolvovať na ktorejkoľvek klinike (Bratislava, Poprad, Košice), samotný zákrok sa vykonáva v Bratislave a Košiciach.

3. Počet účastníkov v skupine je obmedzený. Po naplnení maximálneho počtu (8 členov) je potrebné vytvoriť novú skupinu.

4. Zľavu si môžete uplatniť na laserový zákrok iLASIK. Táto zľava nie je kombinovateľná s inými zľavami.

5. Po vyšetrení prvého člena skupiny už nie je možné skupinu dodatočne rozširovať.

6. Vstupné vyšetrenie nemusia podstúpiť všetci členovia v ten istý deň. Je možné ho absolvovať v období dvoch týždňov.

7. Pevné miesto v skupine, termín zákroku a výšku definitívnej zľavy získa člen po absolvovaní vstupného vyšetrenia a uhradenia zálohy vo výške 800 €.

8. Členovia skupiny nemusia absolvovať zákrok v ten istý deň.

9. Termíny vyšetrení a zákrokov sú záväzné. Prosíme vás, aby ste ich nemenili.

10. VESELY | Očná Klinika si vyhradzuje právo zmeny termínu vyšetrenia či zákroku. Takáto zmena nebude mať vplyv na cenu zákroku.

11. Doplatok ceny zákroku bude uhradený v deň operácie každým členom skupiny individuálne.

12. Do skupiny nie je možné sa pridať až po absolvovaní predoperačného vyšetrenia.

13. Za člena skupiny uchádzajúceho sa o skupinovú zľavu sa považuje každý, kto má záujem podstúpiť laserový zákrok na oboch očiach. V prípade korekcie len na jednom oku je možné jedného člena skupiny nahradiť dvoma členmi, ktorí chcú podstúpiť zákrok len na jednom oku.

14. Ak sa člen skupiny nemôže dostaviť na zákrok z objektívnych príčin (choroba a pod.), môže presunúť svoj zákrok na iný deň po predložení potvrdenia o návšteve lekára a úplnom uhradení zostávajúcej ceny zákroku.

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 - Bratislava
+421 52 3211 351 - Poprad
+421 55 2850 636 - Košice