Vianočná zľava 333 € na iLASIK!

Darujte tieto Vianoce záZRAK na počkanie!

Špičkový zákrok iLASIK so zľavou až 333 €!
Darujte tieto Vianoce sebe alebo svojim najbližším výnimočný dar – ostrý zrak! Jedine u nás dostanete vianočnú zľavu až 333 € na najpresnejší a najbezpečnejší zákrok iLASIK na odstránenie krátkozrakosti! Vianoce sú časom čarovným, preto sme si aj my pre vás pripravili záZRAK na počkanie! Darujte tieto Vianoce niečo, na čo nikdy nezabudnete. Iba vo VESELY | Očná Klinika máte možnosť využiť vianočnú zľavu 333 € na laserovú operáciu očí špičkovou technológiou iLASIK, ktorá vám okamžite vráti ostrý zrak. Po zákroku iLASIK už dioptrické okuliare ani kontaktné šošovky nebudete potrebovať. Či už týmto záZRAKOM obdarujete seba alebo svojich blízkych, budú to šťastné a VESELY. Uvidíte!

Pozrite sa na radosť svojich blízkych už tieto Vianoce. Uvidíte, čo ste ešte nevideli!

Darčekovú poukážku môžete získať priamo vo VESELY | Očná Klinika najneskôr do 22. 12. 2017 a darovať ju na Vianoce. Ak chcete vianočnou zľavou potešiť sami seba, stačí absolvovať predoperačné vyšetrenie pred laserovým zákrokom do 22. 12. 2017. *Vianočná zľava platí do 22. 12. 2017.

Vaše kroky k Vianočnej zľave

Absolvujte vyšetrenie alebo si zakúpte darčekovú poukážku Získajte zľavu až 333€ ! Absolvujte zákrok iLASIK Užite si svet bez okuliarov!

Podmienky získania zľavy na operáciu očí

  1. Vianočnou zľavou 333 € na zákrok iLASIK môžete obdarovať seba, svoju rodinu či blízkych.
  2. Darčekovú poukážku so zľavou, ktorú venujete svojim blízkym, môžete získať do 22. 12. 2017 na všetkých pracoviskách VESELY | Očná Klinika.
  3. V prípade, že by naši odborníci obdarovanej osobe na základe výsledkov z predoperačného vyšetrenia neodporučili zákrok iLASIK, peniaze vám v plnej výške vrátime.
  4. Ak chcete ostrý zrak darovať na Vianoce sebe, stačí absolvovať predoperačné vyšetrenie do 22. 12. 2017 a oznámiť uplatnenie vianočnej zľavy hneď na recepcii pri objednávaní termínu predoperačného vyšetrenia.
  5. Vianočnú zľavu, žiaľ, nie je možné uplatniť už po absolvovaní vstupného vyšetrenia.
  6. Vianočná zľava sa vzťahuje na celkovú sumu za obe oči.
  7. Vianočnú zľavu si môžete uplatniť iba na zákrok oboch očí.
  8. Vianočná zľava nie je kombinovateľná s inými zľavami.

iLASIK – skutočný záZRAK na počkanie!

Život bez okuliarov už pre vás nemusí byť len nesplneným snom. Vďaka najmodernejším technológiám sa dokážete zbaviť dioptrií prakticky okamžite, bezpečne a bezbolestne. VESELY Očná Klinika certifkát NASA VESELY | Očná Klinika je jediným pracoviskom na Slovensku, ktoré na korekciu dioptrických chýb používa technológiu iLASIK. Vďaka svojej kvalite a presnosti získal iLASIK ako jediný laserový zákrok certifikáciu od vesmírnej agentúry NASA, čo znamená, že spĺňa aj tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá. Najpresnejší a najbezpečnejší zákrok iLASIK je celosvetovou špičkou medzi laserovými operáciami, ktorým bolo ošetrených najviac spokojných klientov na celom svete. Žiadny iný laserový zákrok sa mu svojou účinnosťou a bezpečnosťou nevyrovná. Zákrok iLASIK ďaleko prevyšuje iné zákroky, o ktorých ste počuli, v skutočne personalizovanom výkone „Na mieru“ priamo pre vaše oči. Bezbolestná laserová operácia vás nadobro a bezbolestne zbaví rôznych foriem ďalekozrakosti, krátkozrakosti či astigmatizmu. Zákrok iLASIK kombinuje prácu dvoch vyspelých laserových systémov, femtosekundového a excimerového. Na začiatku je vytvorený 3D sken vášho oka, ktorý je, podobne ako odtlačok prsta, jedinečný pre každé oko. Vďaka nemu je možné vykonať váš iLASIK zákrok presne na mieru. Následne sa femtosekundovým laserom oddelí veľmi tenká vrstva rohovky. Táto sa odklopí a vykoná sa váš iLASIK zákrok na mieru.

Objednajte sa teraz!

VESELY | Očná Klinika – váš sprievodca na ceste za lepším zrakom už od roku 1939.

Infolinka

+421 2 3211 4644 - Bratislava
+421 52 3211 351 - Poprad
+421 55 2850 636 - Košice